poniedziałek, 21 marca 2011

Wiosna, wiosna...

wiosna, ach to Ty! Słoneczko za oknem pięknie świeci, ptaszki radośnie ćwierkają, aż chce się tworzyć... :) Kilka dni temu, w ramach oczekiwania na wiosnę, zrobiłam swoją pierwszą filcową broszkę. W zamyśle broszka miała być dodatkiem do torebki od Kalisz made i przyznam, ze był to strzał w dziesiątkę :D

środa, 16 marca 2011

Sezon na jajka...

uważam za otwarty :D Na próbę zrobiłam trzy jajka we frywolitkowych koszulkach. Efekt mi się spodobał, więc zamówiłam kolejną porcję jajek i zabieram się do pracy. Schemat na niebieskie jajko znalazłam na tej stronie: http://www.beadsky.com, na czerwonym jajku jest lekko zmodyfikowany wzór Renulki, a na zielonym znany z wielu książek schemacik, który wcześniej wykorzystałam już na naszyjnik :D

poniedziałek, 14 marca 2011

UFO - Anagram cz. III

Ufff... odkopałam moje UFO z mocnym postanowieniem rozprawienia się z nim. W końcu ile można przekładać ramkę z kąta w kąt? Zapobiegawczo nie zdejmowałam haftu z ramy, bo raczej by już na nią nie trafił... Wzór nie należy do najprostszych, miliony półkrzyżyków i kilometry backstitchy, ale efekt wart jest pracy. Jak widać zostało miejsce na jeszcze jedną parę nożyczek. Trzeba brać się do pracy :)


wtorek, 8 marca 2011

Wymianka zakładkowa

Zapisałam się na kolejną wymiankę, tym razem z okazji Dnia Kobiet. Była to wymianka zakładkowa, a że książki uwielbiam nie mogłam takiej okazji przepuścić :D Zakładkę i kartkę robiłam dla Danusi:
Od Danusi dostałam taki śliczny prezent :D


piątek, 4 marca 2011

Zielony agat

Tym razem komplet z zielonym agatem, w różnych sklepach zwanym pająkiem, smoczym lub wężowym. Komplecik wykonany z okazji prywatnej wymianki z Kalisz made. Mam nadzieję, że nowa właścicielka będzie z niego zadowolona :)


Przed sekundką listonosz przyniósł mi takie cudo od Kalisz made (zdjęcie podebrane z jej bloga):

Czyż nie jest cudowna? Na żywo jest jeszcze piękniejsza :D Bardzo Ci dziękuję :-**)