niedziela, 30 grudnia 2012

Na koniec roku...

Święta - dla jednych to czas wypoczynku, dla innych niekoniecznie. Na szczęście miałam po trochu i jednego i drugiego. Wśród ogólnego świątecznego rozgardiaszu udało mi się jednak nie zaniedbać zupełnie moich robótek. Najbardziej dumna jestem z naszyjnika, z którym udało mi się w końcu uporać i nie trafił na listę UFO. Naszyjnik robiony z TOHO Opaque Jet 110, gruby na 10 koralików. Na 45 cm sznura nawlekłam 9,5 metra koralików :D


Udało mi się też ubrać kolejną bombeczkę (tym razem według na szybko wymyślonego schematu), która powędrowała do cioci i od razu znalazła miejsce w stroiku :)

Oprócz kartek świątecznych, których zdjęcie gdzieś zaginęło w czeluściach dysku twardego, udało mi się poskładać taką oto karteczkę urodzinową:


A skoro przy kartkach jestem, to pochwalę się też moim tegorocznym drzewkiem karteczkowym. Dziękuję Wam dziewczyny za wszystkie ciepłe słowa :)

Na Nowy Rok życzę wszystkim tu zaglądającym samych twórczych pomysłów, mnóstwa przydasi i dużo chęci do tworzenia :D
Trzymajcie się ciepło...
wtorek, 11 grudnia 2012

Gatki Koroneczki i wyniki Candy

        No może nie dosłownie gatki Koroneczki, ale bombkowe majciochy robione według wzoru, który opublikowała Koroneczka :D Bardzo mi się spodobały, więc nabyłam bombki i machnęłam sobie na razie jedną:


Drugą robię według własnego pomysłu i ciekawa jestem co z tego wyjdzie :P        A teraz przejdźmy do konkretów. Skład jury: mój mąż i moja skromna osoba. Natrudziliśmy się z wyborem, bo komentarzy było dużo i każdy powód dobry :D Nie mogliśmy się do końca zdecydować, dlatego postanowiłam, że oddam obydwie choineczki :) W końcu święta to czas obdarowywania innych. Dla siebie taką choinkę zrobię w przyszłym roku.

Choinka zielona powędruje do Ktosi79 z Ktosiowa, którą opanował kolor zielony, będzie więc miała też zielono w domu :D 

Czerwoną natomiast mąż postanowił podarować Uli z Anielskiego zakątka (skuszony pewnie obiecanym zdjęciem) :D

Obie dziewczyny proszę o przesłanie adresów na orin@10g.pl, czekam do czwartku. Jeżeli dziewczyny się nie odezwą wybiorę następne osoby.

Pozdrawiam wszystkich odwiedzających i dziękuję za zabawę :)

sobota, 1 grudnia 2012

Dzień Kredki i nowa "choroba" :D

        W czwartek 22 listopada obchodziliśmy Dzień Kredki. Z tej okazji Koroneczka zorganizowała konkurs. Wymogiem było przygotowanie pracy w dowolnej technice, z kredką jako motywem głównym. Pomysł od razu sam mi się nasunął. Kupiłam więc paczkę kredek i zabrałam się do pracy. Zgłosiłam taką oto choineczkę:        Koroneczka przyznała trzy równorzędne nagrody. Jako jedna z wybranych osób stałam się szczęśliwą posiadaczką takich cudeniek :D

     
        U mnie jak zwykle nawał pracy. Standardowo zajmuję się piętnastoma rzeczami jednocześnie :D Na dodatek dopadł mnie znów paskudny wirus "jejku, jejku, jakie śliczne, muszę to mieć" i zachorowałam na decu mydełka :D Jak na razie powstały cztery:


         Dziękuję wszystkim za odwiedziny i pozostawione słowo. Cieszę się też, że moje candy(zowane) choineczki się spodobały :D